Sony udoskonala swoje oficjalne kontrolery PlayStation od lat, a PS4 DualShock 4 jest bez wątpienia najlepsza, jaką kiedykolwiek była, z ergonomicznym wyglądem i dodatkowymi funkcjami, takimi jak sterowanie ruchem i touchpad.

Nie oznacza to jednak, że nie ma miejsca na ulepszenia, a teraz jest cały ekosystem kontrolerów PlayStation 4 innych firm, które oferują coś nieco innego. Niezależnie od tego, czy chcesz wysokiej klasy podkładkę do gry turniejowej, czy coś taniego i wesołego dla mniejszych lub mniej ostrożnych rąk, powinno znaleźć się coś dla ciebie. Niezależnie od budżetu masz wiele do wyboru, jeśli chodzi o zakup nowego kontrolera PS4. Oprócz DualShock 4 istnieje wiele godnych opcji, z których niektóre są droższe, a inne tańsze. Pierwotnie oficjalny pad DualShock 4 to kontroler bezprzewodowy, który wykorzystuje Bluetooth o niskim poborze mocy, aby umożliwić graczom granie bez przywiązania do swoich konsol. Później dodano opcję gry przez przewodowe połączenie USB. W grach konkurencyjnych opóźnienie jest poważnym problemem; ułamek sekundy może oznaczać różnicę między wygraną a porażką. Jak wszyscy wiemy, zakup kontrolera PS4 to kosztowna inwestycja. Jednak znalezienie właściwych akcesoriów, gdy masz zbyt wiele opcji, jest dość trudnym zadaniem. Na szczęście użytkownicy PS4 już teraz cieszą się z posiadania kontrolerów z wewnętrznymi bateriami wielokrotnego ładowania. O wiele wygodniej jest grać nie martwiąc się wyczerpaniem baterii w trakcie sesji gry. Zamiast podłączać kontrolery DualShock 4, które pozostawiają kable unoszące się wokół salonu, możesz kupić stację ładowania kontrolera.

To akcesorium PS4 pozwala na jednoczesne ładowanie obu kontrolerów za pomocą zasilacza sieciowego. Jeżeli lubisz się ścigać możesz dokupić realistyczną kierownicę wyścigową. Jednym z naszych największych zmartwień podczas długich sesji grania jest to, że PS4 się przegrzeje. Można kupić podstawę z wentylatorem chłodzącym i stacją ładowania. Co więcej, zamienia jeden port USB w trzy. Na naszej stronie znajdziesz akcesoria do PlayStation 4 https://exgames.pl/ w stosunkowo niskich cenach, ale też na przykład nakładki i etui ochronne, kamery, mikrofony, kontrolery ruchu czy zestawy słuchawkowe.