Jeszcze nigdy praca oraz podróżowanie nie były dla nas tak łatwe. Jedynym ograniczeniem, które często staje nam na przeszkodzie jest język. Osoby, które nie potrafią biegle komunikować się w choć jednym języku, często zamykają się na możliwości, które oferuje świat. Z tego względu niezwykle ważny jest samorozwój, a także systematyczna nauka języka obcego. Tylko to pozwoli osiągnąć pełną niezależność, również finansową. Na rynku działa wiele szkół językowych, które w procesie nauczania wykorzystują najnowsze metody i skupiają się na przełamaniu strachu przed konwersacją w języku obcym.

Kursy specjalistyczne

Kursy specjalistyczne dedykowane są głównie firmom, choć wziąć w nich udział może każdy, kto pragnie poszerzyć swoje kompetencje językowe. Kurs specjalistyczny może koncentrować się na wybranej przez użytkowników dziedzinie czy branży. Łatwość porozumiewania się w wybranym języku znacząco wpływa na szybki rozwój firmy. Pracownicy swobodnie porozumiewający się w obcym języku mogą utrzymywać bliskie relacje handlowe z klientem, tworzyć nowe sieci komunikacyjne, zarządzać flotą przebywającą poza granicami kraju, a także otworzyć się na pracę zdalną.

Specjaliści zatrudnieni w szkole językowej  British School mają na uwadze indywidualne potrzeby swoich uczniów. To właśnie z myślą o nich tworzony jest program nauczania.

British School lider w branży nauki języków

British School to jedna z najlepszych szkół językowych w naszym kraju. Działająca na polskim rynku od 1996 roku, obecnie posiada ponad 50 oddziałów, w których z sukcesem uczy nie tylko języka. Dla osób zatrudnionych w  https://www.britishschool.pl/lomianki nauczanie języka to nie tylko praca, ale i pasja.

E-learning – skuteczna metoda nauki języka

Jako jedna z niewielu szkół językowych British School wprowadziła kursy online dla osób, które ze względu na zobowiązania nie mogą uczęszczać na oferowane zajęcia. E-learning zdobywa na świecie coraz więcej zwolenników. Charakteryzuje go sześć cech:

  • Wygoda,
  • Skuteczność,
  • Dopasowanie,
  • Testy,
  • Gwarancja,
  • Różnorodność,

E-learning pozwala uczyć się  w wybranej przez użytkownika chwili. Wszystkie materiały dostępne za pośrednictwem Internetu są na bieżąco aktualizowane przez nauczycieli. Dzięki temu użytkownicy nie mają poczucia ciągłego powtarzania tych samych materiałów. Metody nauczania w szkole zostały opracowane w ten sposób, aby skutecznie uczyć języka. Każdy realizowany przez użytkowników poziom, został dopasowany do ich kompetencji językowych. Testy dostępne na platformie weryfikują postępy, a także wskazują miejsca problematyczne. https://www.britishschool.pl/lomianki/ jest gwarancją skutecznej nauki języka obcego.

Kids Klub – metoda stworzona z myślą o najmłodszych

Kids Klub to poziom dedykowany najmłodszym. 3-6 latkowie uczęszczając na niego zaczynają przyswajać podstawowe zwroty z języka angielskiego. Nauka odbywa się poprzez gry i zabawy, które wymagają od dziecka logicznego myślenia i zapamiętywania. Zdarza się, iż udział w kursie dla niektórych dzieci oznacza pierwszy kontakt z rówieśnikami.