Dla wielu kobiet rzęsy są bardzo ważną częścią wyglądu. W rzeczywistości pełnią one ważną funkcję ochrony oka. Ich głównym i podstawowym zadaniem jest ochrona oka przed czynnikami zewnętrznymi, czyli kurzem lub brudem. Rzęsy rosną na brzegach powiek w dwóch lub trzech rzędach.

Rzęsy, podobnie jak włosy, nie rosną w sposób ciągły. Cykl wzrostu rzęs jest jednak znacznie krótszy niż włosów i wynosi około 3-4 miesięcy. Po wypadnięciu rzęs mieszek włosowy nie jest uszkodzony, ale wraca do fazy wzrostu i cykl się powtarza. Długie, grube rzęsy są zarówno uderzające, jak i kuszące, a gdy stają się cienkie i krótsze, jest to całkowicie rozczarowujące. Produkt EleverLash to odżywka stosowana do stymulacji rzęs w celu przyspieszenia ich wzrostu oraz pogrubienia i wzmocnienia w naturalny i bezpieczny sposób. Do produkcji odżywki zastosowano innowacyjną formułę i bezpieczne aktywne składniki, dzięki którym pierwsze widoczne efekty są zauważalne gołym okiem już w drugim tygodniu stosowania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniej formuły peptydowej odpowiedzialnej za naturalny wzrost włosów. Kompleksowa formuła zadba również o to, aby Twoje rzęsy stały się o wiele bardziej trwałe i odżywione. Niezwykle ważne jest stosowanie wyłącznie naturalnych produktów, które nie zawierają syntetycznych i szkodliwych składników.

EleverLash jest produkowany przy użyciu wyłącznie naturalnych składników pochodzenia roślinnego, co ułatwia ich wchłanianie oraz jest bezpieczniejszy dla naszego zdrowia. Dlatego zawsze powinniśmy sprawdzać recenzje produktów i czytać ich rekomendacje. Nie przetestowane odżywki do rzęs mogą okazać się nie tylko nieskuteczne, ale także szkodliwe, powodując podrażnienia bardzo wrażliwych miejsc wokół oczu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produkcie, po prostu odwiedź stronę internetową https://www.firia.pl/eleverlash-odzywka-do-rzes/. Produkt został poddany wielu testom dermatologicznym i okulistycznym. Wszystkie badania potwierdziły bezpieczeństwo stosowania, odżywka nie uczula i nie podrażnia oraz nie powoduje alergii. EleverLash nigdy nie był testowany na zwierzętach.