Żadna wycieczka po najlepszych miejscach w Japonii nie byłaby kompletna bez podróży do Osaki.

Osaka to portowe miasto pełne ciekawych muzeów, atrakcji i fascynujących zajęć dla każdego odwiedzającego Japonię. Ulice składające się z unikalnych sklepów i lokalnej żywności pomagają zapewnić głębszy klimat kulturalny, szczególnie dzięki różnorodnym produktom, które można znaleźć tylko w tym kraju. Jedną z rzeczy, z których można czerpać radość w tym mieście, są jego wszechstronne atrakcje. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny zamek w Osace, czy park rozrywki, taki jak Universal Studios Japan, Osaka wydaje się mieć wszystko. Inne popularne atrakcje w Osace to piękny i wspaniały diabelski młyn Tempozan, spokojny park upamiętniający Expo oraz edukacyjne Muzeum Historii w Osace. Nie ukończyłeś zwiedzania Japonii, dopóki nie dotarłeś do Osaki. Jeśli szukasz eleganckich kwiatów wiśni i spokojnych świątyń buddyjskich, Nara jest idealną lokalizacją dla Ciebie. Miasto Nara jest stolicą prefektury Nara i jest jednym z najbardziej urzekających i interesujących miejsc do odwiedzenia w Japonii.

Popularnym widokiem są świątynie otoczone spokojnymi, zadbanymi kanałami i stawami, a także piękne i przyjazne jelenie, które swobodnie wędrują po całej prefekturze, które są jedną z najbardziej wyjątkowych rzeczy do zobaczenia w Japonii.

Jeśli urzeka Cię obecność przyjaznych jeleni, Park Nara powinien znajdować się na górze listy miejsc do zobaczenia podczas zwiedzania, a Japonia wycieczka z pewnością spodoba się każdemu. Jokohama jest jednym z bardziej kulturalnych miejsc do odwiedzenia w Japonii, jeśli chcesz posmakować japońskiej kultury, historii i odrobiny wszystkiego innego. Jeśli chcesz wybrać się na cichy i relaksujący spacer, wybierz odpoczynek Ogrodzie Sankeien w Jokohamie. Wycieczka przez ten park może pomóc Ci się zrelaksować po długim dniu zwiedzania i odwiedzania różnych miejsc w całym mieście. Projekt ogrodu jest bardzo tradycyjny i przypomina starsze japońskie ogrody i wraz z pięknym stawem otoczonym bujnymi drzewami i krzewami.