Jednym z widoczniejszych trendów, jakie pojawiły się w nurcie urlopowiczów, jest wynajmowanie domków, zamiast stawianie na drogie hotele.

Chociaż oczywiście druga opcja ma również dużo swoich zalet, to nie da się ukryć, że nieco kłóci się z wizją aktywnych wakacji. Nurt taki można zauważyć zwłaszcza u młodych celebrytów czy innych znanych gwiazd z dziećmi. Jeśli jest on większym dzieckiem w dużej mierze samodzielnym, to lepiej niż leżenie na plaży, sprawdzi się górski stok, na którym będzie mógł wykorzystać swoje pokłady energii. Dodatkowo domki są bardziej kameralne i pozwalają na dużą prywatność wśród znanych ludzi, których wizyty w hotelach są często rozpowszechniane. Odbiera to im nie tylko możliwość swobodnej zabawy, ale również oddzielne pokoje zabijają rodzinny wspólny czas. Dlatego stawiają na bardziej kameralne domki, gdzie nie tylko trudniej jest ich namierzyć, ale przede wszystkim dużo łatwiej jest im nawiązać rodzinne relacje w otwartej i przytulnej przestrzeni.

Czy urlop w domkach jest modny?

Gdzie wynająć modny domek na urlop?

Znane osoby często wypoczywają rodzinnie dopiero w takich wynajętych domkach, dlatego coraz częściej można zauważyć, że to właśnie z nich relacjonują swojej rodzinne wakacje. Taki domek jednak jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla sław, ale dla każdego. Jeśli planuje się dłuższy urlop, to warto pojechać do miejsca, gdzie w jednym skupisku znajduje się wiele rzeczy do zobaczenia i zwiedzenia. Takim miejscem w Polsce jest między innymi Jura Krakowsko Częstochowska. Można tam wynająć domek, w którym swobodnie można odpoczywać po całym dniu zwiedzania. Podczas dłuższego pobytu, jest to również bardziej opłacalne, niż korzystanie z hotelu. Zwłaszcza jeśli jedzie się większa paczką. Może się okazać, że domy na jurze to nie tylko świetny pomysł na urlop, ale również modne i praktyczne rozwiązanie. Dla każdego, kto nie wie gdzie i jak spędzić wolny czas z rodziną, warto zaproponować taki domek, w którym skryje się z cała rodziną.