Technologia iPada z każdym dniem staje się coraz lepsza.

To niesamowite, jak szybko nowe aplikacje są dodawane do sklepu iTunes. Oznacza to, że pozostawanie na bieżąco z nowościami nie jest łatwym zadaniem. Ten artykuł zawiera podstawowe informacje, które powinny pomóc w opanowaniu iPada i częstszym korzystaniu z tabletu.Nigdy nie zostawiaj iPada w nagrzanym samochodzie lub podobnym otoczeniu. Intensywne ciepło wyczerpuje urządzenia z baterii. Wystawienie go na działanie ekstremalnych temperatur i światła może wpłynąć na zdolność akumulatora do utrzymywania ładunku przez długi czas. Tego typu uszkodzenia nie są objęte gwarancją, co sprawia, że ??jest to kosztowny błąd.Opinie użytkowników są na ogół niezwykle dokładne w reprezentacji jakości aplikacji. Oczywiście musisz upewnić się, że jest więcej niż jedna lub dwie recenzje, ale jeśli są i jeśli aplikacja ma cztery lub pięć gwiazdek, powinieneś być gotowy.Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś tabletu, możesz być przytłoczony. iPad jest niesamowicie przyjazny dla użytkownika i prawie niemożliwy do zepsucia. Po prostu zacznij się nim bawić i zobacz, ile możesz wymyślić sam. Nawet najbardziej nieudolny komputer powinien poradzić sobie z iPadem.Będziesz korzystać z sieci VPN, jeśli będziesz próbował skontaktować się ze zdalnymi serwerami. Karta sieci będzie zawierała wszystkie opcje potrzebne do skonfigurowania VPN i nawiązania połączenia z preferowaną siecią. W tym momencie wystarczy wprowadzić żądane informacje, w tym adres serwera treh. Świetne wskazówki dotyczące korzystania z nowego iPada

Jeśli nie masz pewności co do adresu, porozmawiaj z administratorem sieci.Utrzymuj porządek w aplikacjach dzięki funkcji folderów.

Najnowsza wersja iOS umożliwia użytkownikom tworzenie folderów. Aby to zrobić, dotknij i przytrzymaj ikonę aplikacji, aż zacznie się poruszać lub podskakiwać. Następnie przeciągnij aplikację, aż znajdzie się nad inną aplikacją, która ma się znajdować w tym samym folderze. Teraz po prostu zwolnij. iPad automatycznie utworzy folder z obiema ikonami aplikacji w środku.Czy masz Apple TV? Powinieneś być w stanie przesyłać strumieniowo niektóre treści przechowywane na iPadzie do tego telewizora. Otwórz zawartość na iPadzie, gdy jesteś obok Apple TV i poczekaj, aż pojawi się ikona Airplay. Jeśli go dotkniesz, zawartość zostanie wysłana do telewizora.Jeśli używasz iPada do grania w gry przez długi czas, bateria nie będzie działać tak długo. Możesz jednak rozszerzyć jego działanie, wyłączając funkcję wibracji używaną w wielu strzelankach lub grach wyścigowych. Jeśli grasz w te gry tylko kilka minut, możesz pozostawić tę funkcję włączoną.Czy ciągle denerwuje Cię Autokorekta na iPadzie? Wypróbuj tę sztuczkę w przyszłości. Po zakończeniu wpisywania słowa dotknij go w obszarze sugestii. Zapewni to, że otrzymasz to, co wpisałeś, zamiast sugerowanego słowa Autokorekty, które zostanie automatycznie wstawione po naciśnięciu spacji.Możesz robić zrzuty ekranu tego, co robisz na iPadzie. Naciśnij przycisk home, a następnie uśpij/obudź się. Zrzut ekranu zostanie natychmiast zrobiony i zapisany w Twojej galerii zdjęć. Zrzuty ekranu możesz następnie wysłać znajomym pocztą e-mail, aby pokazać im różne funkcje iPada.Proste, prawda? Kilka z tych prostych sztuczek w swoim repertuarze i zostaniesz ustawiony. Korzystanie z iPada nie jest skomplikowaną rzeczą, ale bycie na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami już tak. Śledź blogi, czytaj artykuły i rozmawiaj z innymi na forach, a będziesz mógł nadążyć i jeszcze bardziej cieszyć się swoim iPadem.