Jest nic innego jak leczenie kanałowe, które zna wiele osób, a jeszcze więcej osób się tego zabiegu boi. To ostatnia szansa dla naszych zębów, dlatego trzeba się temu zabiegowi poddać.

Tylko, że dzisiaj to wcale nie jest takie straszne jak nam się wydaje, a to wszystko, dlatego że mamy dostęp do bardzo nowoczesnych rozwiązań i to pomaga w zmniejszeniu bólu praktycznie do zera. Dodatkowo takimi zabiegami zajmują się osoby z dużym doświadczeniem, a zatem są w stanie zagwarantować nam super efekt końcowy. Najpierw trzeba zrobić prześwietlenie tomografem komputerowym 3D i dowiadujemy się z niego, jakie są w ogóle szanse na rynek naszego zęba.

Co daje nam leczenie kanałowe wykonywane pod mikroskopem?

Korzystając z mikroskopu można być pewnym, że zobaczy się wszystkie kanały w zębie nawet te, które są zlokalizowane w nietypowych ujściach. Jeśli w zębie pozostały jakieś złamane narzędzia, a zdarza się to naprawdę bardzo często to można będzie to znaleźć pod mikroskopem i się tego pozbyć. Można również w perfekcyjny sposób wykorzystać wypełnienie zakrzywionych kanałów oraz wąskich kanałów. Jeśli jest to powtórne leczenie kanałowe to stare wypełnienie dobrze widać pod mikroskopem i można je stamtąd wyjąć. Obecnie nie ma lepszej metody na oczyszczenie kanałów jak wykorzystanie do tego mikroskopu, dlatego trzeba zapisać się na taki zabieg, a zobaczymy jak bardzo dużo można na tym zyskać. Jeśli chcemy z takich zabiegów skorzystać to trzeba będzie znaleźć klinikę stomatologiczną, która ma dla nas przygotowaną taką ofertę. Czy będzie to trudne? Okazuje się, że wcale nie jest trudne, bo taką ofertę mamy na stronie internetowej https://www.neodentica.pl/zakres-uslug/. Ta klinika stomatologiczna korzystać z nowoczesnych rozwiązań, co dla nas oznacza, że na pewno leczenie kanałowe będzie przeprowadzone w taki sposób żebyśmy byli bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Ich nowoczesny sprzęt oraz najlepsi specjaliści już teraz czekają na nasz kontakt i chcą nam już dzisiaj pomóc z zębami.