Możesz zastosować różnorodne rodzaje oświetlenia w pomieszczeniach, aby zaakcentować różne elementy wyposażenia w domu czy biurze.

W jadalni będziesz chciał oświetlić stół i krzesła, w pokoju dziennym dobrze sprawdzi się lampa podłogowa ustawiona w pobliżu kanapy czy foteli. Możesz również dodać lampy wiszące, aby zapewnić oświetlenie całego otoczenia. Możesz także zainstalować oświetlenie akcentujące wzdłuż blatu kuchennego lub nad komodą, aby stworzyć przytulniejsze otoczenie i ułatwić sobie wykonywanie codziennych czynności.

Eleganckie oświetlenie do każdego pomieszczenia

Jak wybrać odpowiednie lampy do domu lub biura

Odpowiednie nastrojowe w sypialni oświetlenie sprawi, że atmosfera będzie bardziej relaksująca. Lampy stołowe lub niskie lampy wiszące obok wezgłowia będą rzucać ciepły blask na sypialnię, czyniąc ją idealnym miejscem na relaks i odpoczynek oraz wieczorne czytanie. Upewnij się, że oświetlenie dodatkowe jest zainstalowane nieco powyżej poziomu oczu, aby nie powodowało niepożądanego oślepienia. W łazience na pewno warto zamontować dodatkowe oświetlenie w pobliżu lustra, aby ułatwić sobie toaletę, golenie czy nakładanie makijażu.

Centralna lampa wisząca, może to być żyrandol, jest zwykle używana jako oświetlenie ogólne w pomieszczeniu. Odpowiedni wybór głównego oświetlenia może stać się elementem centralnym całego pokoju. Można również rozważyć zastosowanie nowoczesnego oświetlenia LED, które jest bardzo ekonomiczne i energooszczędne. Należy pamiętać, że lampy wiszące lub plafony należy w pomieszczeniach ogólnie należy łączyć z innymi rodzajami oświetlenia, aby stworzyć warstwy świetlne, które ożywią całą przestrzeń i nadadzą jej głębi.

W sklepie CASA BIANCA możemy zakupić różne rodzaje oświetlenia do domów oraz biur. Są to lampy wysokiej jakości w stylu skandynawskim, które obecnie są niezwykle popularne jako element wystroju nowoczesnych wnętrz. Możemy również zakupić lampy podłogowe oraz stołowe, dzięki czemu można łatwiej kontrolować poziom światła w swoim pokoju. Dodatkowo tego typu oświetlenie może wprowadzić komfortowy nastrój w pomieszczeniu, sprzyjając odpoczynkowi i wyciszeniu wieczorem.