Cokolwiek zdecydujesz się podarować ukochanemu, kochanku, czy nie, ważne jest, aby odpowiednio go przedstawić. Wielu powie, że dawanie bukietu urodziny kwiaty jest banalne, a nawet nudne. Jeśli jednak zrobisz to dobrze, wykorzystując wyobraźnię i kreatywność, możesz zaskoczyć swoją dziewczynę tak bardzo, że będzie pamiętać ten bukiet przez wiele lat.

Zaprezentuj bukiet przez okno

Aby wdrożyć ten śmiały pomysł, musisz dokładnie się przygotować. Przede wszystkim umów się z firmą alpinistów przemysłowych. Korzystając ze specjalnego sprzętu, pracownicy tej firmy będą mogli dostarczyć kwiaty bezpośrednio do okna wybranego. Pomyśl tylko, jak bardzo będzie zaskoczona, gdy zobaczy wspinacza na parapecie z bukietem w dłoniach! Nie zapomnij napisać notatki, aby dziewczyna prawdopodobnie wiedziała, komu należy się dziękować za taką niespodziankę. Możesz również poprosić o dostarczenie kwiatów do wybranego okna, po krótkiej odprawie.

Masz szczęście, jeśli dama serca mieszka na pierwszym piętrze: wystarczy mała drabina, aby młoda dama była naprawdę zaskoczona.

Książę na białym koniu z bukietem

Z pewnością każda dziewczyna marzyła o księciu na białym koniu, a więc – to Twoja szansa na spełnienie swojego marzenia. Może to być również odpowiedni moment na propozycję małżeństwa. Aby niespodzianka okazała się sukcesem, zaproś dziewczynę na spacer po parku. Tymczasem ugotowany koń i kwiaty powinny na ciebie czekać. Odejdź na chwilę podczas spaceru, aby nagle i skutecznie pojawić się na koniu z kwiatami. Twój ukochany zapamięta ten moment przez całe życie.

Prezentowanie bukietu w centrum handlowym

Nie chodzi o opcję, w której dajesz jej kwiaty w środku butiku. Tutaj musisz najpierw uzgodnić z zarządem sklepu, aby zaprosił twoją dziewczynę do administracji za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego. Po dotarciu do recepcji zaskoczona dziewczyna otrzyma piękny bukiet z miękką zabawką lub balonem.

Jeśli wszystko, co wymieniliśmy, wydawało ci się niemożliwe, powiemy ci o prostych, ale skutecznych sposobach przekazania dziewczynie bukietu.

Bukiet podczas pracy

Inną opcją, aby zaskoczyć swoją dziewczynę, jest prezent z doręczeniem do biura, najłatwiej jest to zrobić w sklepie internetowym, na przykład tutaj. Kiedy ona w środku dnia roboczego zobaczy mężczyznę z bukietem czerwonych róż, jej nastrój będzie dobry przez bardzo długi czas.

Możesz też poprosić strażnika, aby zostawił bukiet na biurku wieczorem lub sutrę, zanim wszyscy przyjdą do pracy. Kiedy dziewczyna przyjedzie na swoje miejsce, znajdując piękny bukiet z przyjemną nutą na swoim biurku, będzie bardzo zaskoczona.

Kwiaty na kolacji w restauracji

Zanim przyjdziesz na romantyczną kolację z ukochaną, umów się z kelnerem na dostarczenie bukietu o określonej godzinie. Pozostaje zdecydować, kiedy lepiej to zrobić: na początku kolacji przyjemnie będzie je podziwiać przez cały wieczór, na końcu kwiaty nie będą przeszkadzały, jeśli są zbyt duże, oczywiście.

I bonus

Teraz najtańsza z oferowanych opcji. Jeśli mieszkasz razem, podczas gdy ona jest w pracy, udekorujesz łóżko, korytarz lub wannę z płatkami róż, to bardzo ją ucieszy i nie uderzy ci w kieszeń.