Misie mają coś, co nas przyciąga do nich, dlatego nie ma się, co dziwić, że dzieci tak kochają misie. Nie zawsze ta miłość im przechodzi z wiekiem i niektóre osoby również kochają misie. Chcą je dotykać, mówić do nich i przytulać.

Tak to już jest, że dzieckiem pozostaje się na całe życie. To, dlatego w Zakopanem mamy Muzeum Misiów, które każdego roku przyciąga bardzo dużo osób w różnym wieku. Przyjeżdżają tam osoby z całego świata, bo to naprawdę jest ciekawa atrakcja. W tym muzeum na pewno nam się spodoba. Mamy tutaj możliwość zobaczenia koncertu, który jest prowadzony właśnie przez misie.

Ruchoma instalacja im na to pozwala. Tutaj jest magicznie i na pewno warto tutaj przyjść i zobaczyć to wszystko na własne oczy. Czasami warto się przenieść do takiego miejsca, które jest wyjątkowe i inne od tego wszystkiego, co mamy, na co dzień. Właśnie to muzeum się do takich miejsc zalicza i powinno być obowiązkowym punktem na liście zwiedzania każdego turysty. Czy nam się tam spodoba? Wszystko będzie zależne od naszego nastawienia, ale nigdy się o tym nie przekonamy, jeśli właśnie teraz się do tego muzeum nie wybierzemy.

Spać, ale gdzie?

Hotel, pensjonat czy może kwatera prywatna? Co jeśli nie lubimy jednego, a jeszcze bardziej tego drugiego? Dzisiaj cenimy sobie swobodę i komfort, dlatego wiele osób wybiera apartamenty w górach. Zakopane słynie z bardzo dobrze przygotowanych apartamentów, które są dostępne w bardzo, ale to bardom niskich cenach. Oznacza to, że dla każdego z nas znajdzie się miejsce, w którym spędzimy czas i do którego może jeszcze będziemy wracać? Trzeba tylko wcześniej szukać apartamentów przez Internet. To łatwe do wykonania zadanie, bo wystarczy, że wejdziemy na stronę apartamenty Zakopane, a od razu zauważymy, że jest tych miejsc do spania bardzo dużo. Mamy różne wielkości apartamentów i różne miejsca gdzie się one znajdują. Każdy, kto zapozna się z tak dobrze przygotowaną ofertą jest w stanie sobie wybrać to, co najlepsze i dla niego najciekawsze.