Kiedy poszukujemy perfum często możemy znaleźć także różnego rodzaju wody toaletowe, warto pamiętać iż zawierają one mniejszą ilość olejków zapachowych, woda toaletowa może ich posiadać zazwyczaj około 10%, w przypadku perfum zazwyczaj będzie to dużo więcej.

Perfumy oczywiście mogą utrzymywać się na naszej skórze nawet 48 godzin, jednak warto zwrócić uwagę iż jest to najdroższa opcja jeżeli chodzi o uzyskanie danego zapach. Z pewnością wody perfumowane i wody toaletowe będą tańsze. Oczywiście w przypadku wody perfumowanej efekt zapachu będzie utrzymywał się do 24 godzin, jednak w przypadku wielu firm będzie to nawet kilka godzin, dlatego też powinniśmy przetestować zarówno wody jaki perfumy.

Jak trwałe są zapachy naszych perfum?

Wyjątkowe perfumy Milion od Paco Rabanne

W wielu drogeriach znajdziemy testery, będziemy mogli je rozpylić na naszym ciele, wówczas uzyskamy zapach których będzie także częściowo zapachem naszego ciała, będzie uwalniany przy pomocy parującego alkoholu. Warto zatem pamiętać iż zapach jaki wąchamy w butelce będzie nieco inny od zapachu na naszej skórze. Oczywiście istnieją różne rodzaje perfum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, z pewnością będziemy mogli wybrać kompozycję nut zapachowych które najbardziej nam odpowiadają.

Wiele kobiet wybiera nuty świeże, często są to także nuty słodkie, kwiatowe z dodatkiem nut cytrusowych, mężczyźni z pewnością będą woleli nuty oparte na korze, drzewie czy też nutach bardziej ostrych kojarzących się z ostrymi przyprawami. Naturalnie wiele osób ma swoje ulubione perfumy, którym są wierni. Oczywiście mogą je kupić w wersji perfum czy też wody wszystko w zależności od tego co najbardziej odpowiada, czasem nie będziemy chcieli aby zapach utrzymywał się zbyt długo, wówczas zakup wody perfumowanej może okazać się bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza że jest ona tańsza niż perfumy od tego samego producenta.

Z pewnością dużą popularnością cieszą się perfumy z serii One Million od Paco Rabanne, są to wyjątkowe zapachy, które z pewnością spodobają się wielu mężczyzn o, perfumy milion to charakterystyczna butelka, jej styl przypomina sztabkę złota, z pewnością jest to bardzo oryginalny pomysł. Oczywiście możemy kupić różne pojemności, 50, 100, 150 ml oczywiście najkorzystniejsza cenowo jest fiolka 150 ml która wychodzi najtaniej jeżeli chodzi o jednostkę perfum. Warto zwrócić uwagę iż są to perfumy wyjątkowe, Znajdziemy tutaj nuty kwiatowe, skórzane. Oczywiście bardzo charakterystyczna jest tutaj nuta grejpfruta oraz drzewa ambrowego, są także nuty żywiczne, wszystko to składa się na to iż jest to wspaniały zapach męski.